Destination: Karłowicz

start 29.11.2020 19:00
koniec 29.11.2020 20:00

Lokalizacja: Tczew

Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane i Gmina Miejska Tczew zaprasza na koncert Orkiestry Kameralnej Progress zarejestrowany w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie bez udziału publiczności, który zostanie premierowo pokazany na antenie Telewizji Tetka Tczew w niedzielę, 29 listopada o godz. 19:00.

To jedyna okazja zobaczyć koncert muzyki Mieczysława Karłowicza w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Progress pod dyrekcją Szymona Morusa oraz solisty Roberta Gierlacha (baryton)!

W programie koncertu znajdą się Pieśni w transkrypcji na baryton i orkiestrę smyczkową oraz Serenada na orkiestrę smyczkową op. 2.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.