Tczewski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz” ONLINE

start 30.11.2020 00:00

CKiS Tczew

koniec 02.12.2020 23:00

Szanowni Nauczyciele! Drodzy Uczniowie! Tegoroczna edycja Tczewskiego Konkursu Recytatorskiego „Mój ulubiony wiersz” będzie miała formułę online.

Centrum Kultury i Sztuki, od wielu lat jest organizatorem TKR „Mój ulubiony wiersz”. W tym roku pomimo nowej sytuacji, nie rezygnujemy z realizacji Konkursu. Ogłaszamy wersję online i zapraszamy od udziału uczniów szkół podstawowych, którzy lubią recytować i dobrze czują się przed kamerą.

Zachęcamy do wspólnej zabawy i wyboru wiersza o tematyce mikołajkowej, zimowej. Mile widziane akcenty czerwone w ubiorze!

Celem konkursu jest rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży recytacją jako aktywną formą wypowiedzi, aktywizacja środowisk uczniowskich, popularyzacja literatury poprzez piękno słowa mówionego oraz promocja szkolnego ruchu artystycznego.


Konkurs zostanie przeprowadzony w podziale na 3 kategorie :

  • recytacje uczniów Szkół Podstawowych - klasy I – III,
  • recytacje uczniów Szkół Podstawowych - klasy IV – VI,
  • recytacje uczniów Szkół Podstawowych – klasy VII - VIII.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

  1. wypełnienia zgłoszenia przez nauczyciela lub opiekuna prawnego w nieprzekraczalnym terminie do 2 grudnia 2020. Zgłoszenie dostępne jest pod adresem: https://forms.gle/9gCZkuvdWiuCWRwr7 
  2. przesłanie pliku z nagraniem recytacji przez darmową stronę www.wetransfer.com (Przy wysyłce jako odbiorcę plików proszę wpisać adres mailowy [email protected] ). Na nagrania czekamy również do 2 grudnia 2020r.

Komisja konkursowa oceniać będzie nagrania recytacji w dniu 7 grudnia 2020r., a wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie www.ckis.tczew.pl  w dniu 8 grudnia 2020r.

Regulamin Tczewskiego Konkursu Recytatorskiego "Mój ulubiony wiersz" - pobierz

Osoba kontaktowa w sprawie konkursu: Magdalena Riebandt, tel. 693 368 107, e-mail: [email protected]

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.