Świąteczne Uwielbienie z chórem No Saints

start 31.01.2021 19:00

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie

koniec 31.01.2021 20:15

Lokalizacja: Tczew, Wyszyńskiego 13

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie pragnie z mieszkańcami ,,pożegnać” okres Bożego Narodzenia i czas śpiewania kolęd, ale także uczcić Święto naszego miasta Tczewa.

Z tej okazji przygotowała Świąteczne Uwielbienie, które poprowadzi chór No Saints z Gdańska. Będzie można usłyszeć tradycyjne kolędy w nietuzinkowych aranżacjach, ale także repertuar z autorskiej, świątecznej płyty chóru zatytułowanej ,,Ten jeden dzień”. Co więcej, całe uwielbienie będzie nagrane i zarejestrowane, aby później być dostępnym w formie cegiełki przeznaczonej na renowację farnych organów. Dzięki temu również, jeżeli ktoś nie będzie mógł pojawić się, albo zwyczajnie będzie się obawiał uczestnictwa z powodu pandemii, nic go nie ominie.

 - Zapraszamy Was najmocniej jak się da! Nawet nie wiecie jak się cieszymy, że w końcu zobaczymy Wasze twarze na żywo! - mówią członkowie chóru No Saints

 

Patronat Honorowy – Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki

Sponsor  -  Zakład Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie

 

Wstęp wolny. Przy zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.