Warsztaty poetyckie ONLINE ze Sławomirem Płatkiem

start 03.03.2021 18:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 03.03.2021 20:00

Centrum Kultury i Sztuki z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarza serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty poetyckie online zatytułowane „Rymowanie i nierymowanie – czym ogarniamy wiersz?”

Ofertę warsztatową kierujemy do młodzieży 16+ oraz dorosłych.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, nr telefonu oraz wiek proszę przesłać na adres [email protected] z dopiskiem „Warsztaty poetyckie” do dnia 14 lutego.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Osoby zakwalifikowane zostaną poproszone, aby do 20 lutego nadesłać 2 utwory poetyckie (maksymalnie 40 wersów każdy).

Warsztat online odbędzie się 3 marca o godz. 18:00 i poprowadzi go Sławomir Płatek

Sławomir Płatek – poeta, autor sześciu zbiorów wierszy, publikowany w licznych periodykach. Publicysta muzyczny, filmowy i literacki, stale współpracuje z pismami Arterie, Cinerama, Inter i Salon Literacki. Prezes Zarządu w Stowarzyszeniu Salon Literacki i zastępca redaktora naczelnego w miesięczniku Salon Literacki. Redaktor serii wydawniczej Salonu Literackiego. Organizator imprez kulturalnych i warsztatów z kreatywnego pisania, stale współpracuje m.in. ze Stacją Kultura w Rumii i Gminą Miastko (warsztaty poetyckie Pomost). Prowadzi witrynę z recenzjami filmowymi Kinofilia. Wielokrotny laureat konkursów literackich i poetyckich. Juror konkursów i turniejów poetyckich. Stypendysta Miasta Gdańska i Marszałka Województwa Pomorskiego.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.