Tczew i Powiśle - Legalna Aborcja. Bez kompromisów

start 04.03.2021 17:00

Powiślańska Akcja Kobiet

koniec 04.03.2021 18:30

Lokalizacja: Tczew, pl. Piłsudskiego

💚Tczew dba o kobiety. 💚PAKa dba o kobiety. 💚Powiśle dba o kobiety. Każdy może, TAK, Ty też!

Już w najbliższy czwartek, 4 marca, w godz. od 17:00 do 18:30 przed Urzędem Miejskim w Tczewie będziemy zbierać podpisy ✍️ pod projektem ustawy o bezpiecznym przerywaniu ciąży i innych prawach reprodukcyjnych.

Przyjdź i złóż podpis 💪👩. Możesz też wydrukować i przynieść nam wcześniej uzupełnioną kartę (znajdziesz ją tu: http://strajkkobiet.eu/do.../karta_do_zbierania_podpisow/).

W skład komitetu ustawodawczego wchodzą m.in.: OSK, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Aborcyjny Dream Team, Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom, Centrum Praw Kobiet oraz posłanki Lewicy: Wanda Nowcka, Monika Falej, Joanna Scheuring-Wielgus, Joanna Senyszyn, Magdalena Biejat, Marcelina Zawisza, Katarzyna Kotula. ⚡️ Kobiety dla kobiet, bo #NigdyNieBędzieszSzłaSama i #AborcjaPrawemCzłowieka #StrajkKobiet #PiekłoKobiet #wImięMatkiCórkiUmiłowanejSiostry

Projekt ustawy dostępny tutaj: http://strajkkobiet.eu/.../projekt-ustawy.../

 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.