Konkurs Recytatorski dla Przedszkoli „Świat zwierząt wierszem”- edycja online

start 05.05.2021 08:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 19.05.2021 18:00

Lokalizacja: Tczew, Tczew

Projekt skierowany jest do dzieci z przedszkoli z terenu Powiatu Tczewskiego. Każde przedszkole może wytypować do 4 uczestników (każdy z jednym wierszem lub fragmentem wiersza). Prezentacja nie powinna przekraczać 3 minut. W związku z obecna sytuacją konkurs odbędzie się w formie ONLINE.

Warunki uczestnictwa:

  1. wypełnienie zgłoszenia przez nauczyciela lub opiekuna prawnego w nieprzekraczalnym terminie do 11 maja 2021r. Zgłoszenie dostępne jest pod adresem: https://forms.gle/2gsbzJy3wuKrBv577 
  2. Przesłanie pliku z nagraniem recytacji przez darmową stronę www.wetransfer.com /Przy wysyłce jako odbiorcę plików proszę wpisać adres mailowy [email protected] . Nagranie musi być w formacie łatwym do odtworzenia na komputerze tj. mp4, avi lub mkv. 

Nagrania należy przesyłać do dnia 11 maja 2021 r. Po upływie wyznaczonego terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane. Komisja będzie oceniać nagrania 17 maja, a wyniki konkursu ukażą się 19 maja 2021 r. 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.