KOSMOS. Jak wyobrażasz sobie życie na innych planetach? – konkurs plastyczny dla przedszkolaków

start 21.05.2021 10:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 11.06.2021 18:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10

Czy zastanawialiście się kiedyś jak duży jest kosmos? Jak wyglądają inne planety? Czy istnieje na nich życie i jak może ono wyglądać? A może z zaciekawieniem oglądaliście starty rakiet?

Z okazji Światowego Dnia Kosmosu chcielibyśmy zaprosić Was do konkursu plastycznego pt. „Kosmos. Jak wyobrażasz sobie życie na innych planetach”. Zachęcamy do puszczenia wodzy wyobraźni i narysowania, jak Waszym zdaniem mogą wyglądać mieszkańcy innych planet i jak może wyglądać nich życie.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym tj. 5 i 6 -latków. W konkursie mogą wziąć udział zarówno przedszkola, jak i indywidualni uczestnicy zgłoszeni przez rodziców lub opiekunów.

Prace plastyczne należy dostarczyć do Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie w nieprzekraczalnym terminie do 4 czerwca 2021.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 11 czerwca 2021, wyniki dostępne będą na stronie www.ckis.tczew.pl i na Facebooku CKiS.

Nagrodami w konkursie są:

  • I miejsce - voucher do Empiku oraz nagroda rzeczowa związana z kosmosem,
  • II i III miejsce - vouchery do Empiku.
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.