TWÓRCZE SPOTKANIA W CKIS

start 28.07.2021 10:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 28.07.2021 12:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10 (park za CKiS)

Twórcze spotkania to kameralne warsztaty dla dzieci, w pięknym parku – skrytym za Centrum Kultury i Sztuki. Spotkajmy się – aby tworzyć, działać i bawić się!

Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, ruchowe. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w naszym kameralnym parku – za CKIS!

 

TWÓRCZE SPOTKANIA odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia. START o godz. 10.00. Wstęp wolny

Uwaga!  Nasza oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych!

 

LIPCOWY PLAN DZIAŁAŃ:

28 lipca – „Plastelinowe ptaki”.

Plastelina to bardzo lubiany przez dzieci materiał. Jest kolorowa, elastyczna i można z niej zrobić prawdziwe cuda. My proponujemy plastelinowe ptaszki,  ptaki, ptaszyska!

SIERPNIOWY PLAN DZIAŁAŃ:

 4 sierpnia- „Malowanie koszulek + mini pokaz mody”

Warsztaty, podczas których poczujesz się jak kreator mody! Idea jaka przyświeca tym warsztatom to: indywidualny, autorski pomysł i własnoręczne wykonanie. Dziecko, musi mieć ze sobą koszulkę w kolorze białym. Resztę – zapewniamy! Na koniec spróbujemy urządzić pokaz mody i zaprezentować swoje dzieła.

11 sierpnia – „Zabawa z masa solną”

Masa solna jest doskonałym tworzywem do zabawy. Dzięki niej można stworzyć własnoręcznie wspaniałe rzeczy.

18 sierpnia – „Cuda z papieru czyli spotkanie z Origami”

Origami to sztuka składania papieru, gdzie punktem wyjścia ma być kwadratowa kartka papieru, której nie wolno ciąć, kleić i dodatkowo ozdabiać i z której poprzez zginanie tworzone są przestrzenne figury. My stworzymy zwierzęta – ulubione pieski, kotki, i żabki :)

 25 sierpnia – „Muzycznie po raz drugi”

Czy nauka muzyki może być łatwa i przyjemna? Oczywiście! Tak samo jak muzykowanie. Proponujemy  grę, podczas której w kilka minut nauczysz się wartości nutowych. Pokażemy i damy Ci zagrać na kilku instrumentach, których mogłeś nawet nie znać. Pośpiewamy, pogramy, pobawimy się. I potworzymy – na zakończenie odbędą się warsztaty plastyczne – zrobimy instrumenty z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi typu folia, słomki, kamienie, piasek, balony, przybory kuchenne itp.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.