Z przewodnikiem pod pomnikiem - Rodzinna Gra Miejska

start 17.09.2021 16:00
koniec 17.09.2021 18:00

Lokalizacja: Tczew

Złotą porę roku będziemy witać artystycznie, różnorodnie i aż przez 2 dni!  Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, dla każdego przygotowaliśmy moc atrakcji.

 

Powitanie jesieni rozpoczniemy  już 17 września 2021 o godz. 16.00 startujemy z Rodzinną Grą Miejską „Z przewodnikiem pod pomnikiem”.

Przygotowaliśmy rymowane zadania rozmieszczone w różnych częściach miasta, nie zabraknie zakodowanych zagadek czy rebusów. Wszystkie pytania w Grze nawiązują do pomników znajdujących się na terenie Tczewa, jak również do symbolicznych pomników słońca, miłości i muzyki.

O co dokładnie chodzi? Musicie przekonać się sami, biorąc udział w naszej zabawie.

 

Warunkiem uczestnictwa w Rodzinnej Grze Miejskiej jest wypełnienie zgłoszenia online. Link do zapisów: https://forms.gle/xwcWJ93gxcRmWTcWA 

UWAGA - Ilość miejsc jest ograniczona!

Uzupełnioną kartę gry należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki, w specjalnie przygotowanym pudle z logiem Gry. Czas na realizacje gry macie do soboty, 18 września, do godz. 15.00.

Dla uczestników zabawy przewidujemy drobne nagrody! Dodatkowo wszyscy Uczestnicy Gry biorą też udział w losowaniu 3 dodatkowych nagród – voucherów do wykorzystania w Empiku. Losowanie odbędzie się 18 września 2021r ok godz. 16.00 podczas plenerowego Powitania Jesieni w Parku za CKIS. Odbiór nagród – voucherów – możliwy będzie tylko w dniu losowania. Jeżeli wylosowany uczestnik gry/drużyna będzie nieobecna, nagroda przepada i losujemy kolejną osobę/drużynę.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.