Powitanie jesieni - piknik rodzinny

start 18.09.2021 15:00
koniec 18.09.2021 18:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

18 września, po raz ostatni w tym sezonie,  bawimy się w plenerze!

Start: godz. 15.00

Miejsce: Park za Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

W otoczeniu pięknych kasztanowców będziemy witać jesień twórczo, aktywnie i z uśmiechem na twarzy. Będą kreatywne warsztaty, Zumba Kids i animacje przy muzyce, będą też dmuchańce :)

Na koniec całe rodziny zapraszamy na muzyczne powitanie jesieni, czyli koncert Gdańskiej Orkiestry Ogrodowej. W programie set dla dzieci, połączony z muzycznymi zabawami oraz część koncertowa dla dorosłych.

Gdańska Orkiestra Ogrodowa to zespół z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje muzykę francuską, grecką, hiszpańską, niemiecką. Specjalizuje się w tematach filmowych, standardach muzyki popularnej i klasycznej.

Gra biesiadę oraz muzykę ludową. Zespół tworzą: Czesław Lisowski- akordeon, Halina Król- skrzypce, Marek Gisel- gitara basowa, Dawid Lisowski- perkusja, Marcelina Winczewska- wokal, Leszek Winczewski- wokal.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.