Koncertowa premiera Sambora

start 23.10.2021 19:00
koniec 23.10.2021 23:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Warsztatowa 2

Wpadajcie na premierę Sambora połączoną koncertem super chłopaków z AWR!

Scenariusz ciekawy, czytajcie:


17:00 // zapraszamy na spotkanie piwowarów domowych. Rozmowy o domowym warzeniu piwa, podpowiedzi od doświadczonych piwowarów. Można przynieść swoje piwo do oceny, będzie też okazja do przedpremierowej degustacji Sambora.

19:00 // wjazd dla reszty! wjazdówka to 15 zł, a w jej cenie zawarty jest talon na Sambora z kija i cegiełka na kulturę koncertową

21:00 // startujemy z koncertem. A W R (also with razors) to tczewska załoga, która nie boi się przekraczania granic. Na koncie dwie płyty i masa koncertów w całej Polsce. Tytuł ostatniego albumu (Nothing will be as it seems) sugerował, że nic nie będzie takim jakim się wydaje- tak też uczynili i ich szeroka wizja hardcore’a przeistoczyła się w kinematograficzną podróż dźwiękową ponad podziałami gatunkowymi. Wracają z nowym materiałem po latach pandemii i niebytu scenicznego. Budować, by niszczyć. Post-wszystko, post-nic, dadaizm i transgresja- wchodzisz w to?
https://alsowithrazors.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=dObMb5fUqXY

Z miłych rzeczy: zaklinamy dobrą pogodę i planujemy ognisko, będą kiełbaski 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.