Koncert Charytatywny: Żaden Człowiek Nie Jest Nielegalny

start 08.12.2021 20:00
koniec 08.12.2021 23:00

Lokalizacja: Gdynia, ul. Abrahama 37

Zapraszamy serdecznie na koncert charytatywny z którego cały dochód przekażemy Fundacji Ocalenie, która wspiera walczących o życie uchodźców na naszej wschodniej granicy. Wjazd minimum 25 pln ale każda złotówka więcej mile widziana

APORIA

APORIA – informacje o zespole:
screamo / posthardcore [Tczew/Gdańsk]
www.facebook.pl/aporiapl
www.aporiaaporia.bandcamp.com

Wideo
Aporia - Chłopaki od zgryw (z płyty "Strefy Graniczne" 2021)
www.youtube.com/watch?v=xpSck2v7c3Y

Aporia - Wiadomość z kraju miłosierdzia (z płyty "Rottumeroog" 2017)
www.youtube.com/watch?v=ghYpSs7xPe0

APORIA - STREFY GRANICZNE LP/CD
Informacja o nadchodzącym albumie:
Materiał opowiada o granicach. O tych, które przekraczamy na co dzień. O tych, które przekroczyliśmy w przeszłości. O tych, które powinniśmy przekroczyć, oraz o tych, do których nie powinniśmy się nigdy zbliżyć.

 

WHY BOTHER?

Why Bother? to nowy trójmiejski twór założony przez Bartosza "Boro" Borowskiego (Lonker See, B3-33), Macieja Szkudlarka (Lastryko, Logophonic) oraz Łukasza Kumańskiego (Me and That Man, Mulk).
Zespół kształtował się w trakcie pandemii, bardzo powolnym tempem, do momentu wybuchu Strajku Kobiet na końcu października 2020. Można powiedzieć, że te wydarzenia dały zespołowi niezbędny impuls, dzięki któremu weszli do studia Macieja, White Noise Studio, gdzie samodzielnie zarejestrowali cały materiał.
Proces komponowania i nagrywania zajął dwa dni, w efekcie czego powstała muzyka na pograniczu noise rocka, punka i psychodeli. Okładkę płyty zaprojektował Adam Bejnarowicz, muzykografika.com, za mix i mastering odpowiedzialny jest Łukasz Kumański. Płyta ukazała się nakładem legendarnej Anteny Krzyku, www.antenakrzyku.pl, wiosną 2021.
Na płycie za wokale we wszystkich nagraniach odpowiadają goście w związku z tym zespół, aby zacząć koncertować, zabrał się szybko do pracy. Do ekipy dołączył na stałe Rafał Jurewicz i to On od teraz odpowiada za wszystkie wokale, dodatkowo we wrześniu zespół zarejestrował drugą płytę. Prace nad miksem i masterem są bardzo intensywne a za wydanie znów odpowiedzialna będzie Antena Krzyku.

Fb - https://www.facebook.com/whybother666
Bc - https://whybother666.bandcamp.com/releases
Yt - https://youtu.be/61WyGjEtXgY
Yt - https://youtu.be/6MYh7UziCMA
Yt - https://youtu.be/ace-B3x5YZw

DULE TREE

Dule Tree to trójmiejska kapela, którą w 2014 roku stworzyło trzech młodych muzyków. Od pewnego czasu zespół funkcjonuje jako duet w składzie – Szymon Browarczyk (gitara basowa, wokal, efekty i elektronika) i Paweł Rucki (perkusja, elektronika, wokal). Nazwa zespołu oznacza drzewo, które w dawnej Szkocji wykorzystywane było do egzekucji. Na ogół miało być pokazem władzy i nieuchronnej sprawiedliwości, więc wybierano takie, które stały samotnie na wzniesieniu, bądź na skrzyżowaniach dróg. Wszystko po to, by ludzie widzieli martwych skazańców, którzy skończyli tak za swoje winy. Zespół gra mieszankę noise, grind, jazz i sludge.

Bandcamp: https://duletree.bandcamp.com
Teledysk do utworu „Strach”: https://youtu.be/4-Sc0T-8acs
Teledysk do utworu „Owl” https://youtu.be/12bc8ZnqEvc

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.