X Owidzki Jarmark Bożonarodzeniowy i Wioska Świętego Mikołaja w Grodzisku

start 05.12.2021 11:00
koniec 05.12.2021 16:00

Lokalizacja: Owidz, Grodzisko

Po raz dziesiąty mamy niebywałą przyjemność zaprosić Was na wydarzenie, które od lat wprowadza odwiedzających w magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Nasz Jarmark to przede wszystkim ukłon dla rękodzielników i szansa na pokazanie ich wyjątkowych prac szerszej publiczności. Dla Was to okazja do znalezienia ręcznie robionych, więc nietuzinkowych prezentów dla swoich bliskich czy dekoracji świątecznych do własnego domu.
Wioska świętego Mikołaja, w którą zmienia się nasz gród, to z kolei propozycja na rodzinnie spędzoną niedziele w krainie pełnej elfów, pachnącej piernikami i choinką. Na dzieci i ich marzenia w swojej chacie czekał będzie Mikołaj, nie zabraknie też atrakcji i zadań w świątecznym klimacie.
Jak co roku będziemy też pomagać. Biorąc udział w Owidzkim Kole Fortuny czy też robiąc sobie zdjęcie w fotobudce , będziecie mogli zostawić w puszce złocisze, które wesprą Natalię i jej dzielną Mamę, Bożenę, w ich codziennych zmaganiach z chorobą dziewczyny. Liczymy, że otworzycie tego dnia swoje serca na pomaganie.
Podczas Jarmarku nie zabraknie też muzyki kojarzącej się ze świętami oraz pysznego jadła, o które zadba Na Podgrodziu Karczma Słowiańska.
Wstęp jest darmowy.

Gwarantujemy, że to wydarzenie, którego nie chcesz pominąć! 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.