PUNKOWY WIECZÓR w CKiS – koncert

start 22.01.2022 20:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 22.01.2022 23:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Dzisiejszy wieczór w naszym Klubie Muzycznym w całości będzie należał do fanów muzyki punk. Na scenie pojawią się trzy formacje: New Way Punk Rock, HGW Company i Muchomory G. Czy punk cały czas ma się dobrze? Przyjdź i przekonaj się sam...

New Way Punk Rock (Golub Dobrzyń)

New Way Punk Rock zespół z Golubia-Dobrzynia, w składzie Marek Malinowski- wokal i bas, Rafał Goryński- gitara, Mateusz Pizoń perkusja. Nagrane dwie płyty APOGEUM i RZECZYWISTOŚĆ oraz zagrane kilkadziesiąt koncertów. Gramy co nam w duszy gra w punkowym klimacie.

HGW Company (Malbork)

Reaktywowany w 2018 jako HGW ©ompany ze Sławomirem Walkiewiczem na wokalu.Po odejściu Piotra Kropidłowskiego-na basie zastępuje go przez jakiś czas Bogusław Ułas.Nie trwa jednak długo i rolę basisty obejmuje Maciej Żuk. W lutym 2020 roku w Creme de la Creme Studio-Tczew zostaje nagrany materiał na płytę "Powyginani ",którą własnym sumptem zespół wydaje w październiku tego samego roku.Całość nakładu sfinansował Sławek.Jednak na początku roku 2021 odchodzi od zespołu i jego miejsce zajmuje Wojtek"Żuczek"Żuchowski.

Obecny skład tworzą:

Artur Perkowski – gitara

Grzegorz Topuszek – perkusja

Maciej Żuk – bas

Wojtek "Żuczek" Żuchowski – wokal

Muchomory G. (Gniew)

Punk Rock z Kociewia.

Skład zespołu: Jan Novakka-bas, Wals Łoina-git., Morświn-bębny, Chudy-voc.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.