Noworoczny koncert kolęd i pastorałek w Swarożynie

start 30.01.2022 18:00

Gmina Tczew wraz ze Stowarzyszeniem Rodzina Kolpinga w Swarożynie przy udziale Partnera Koncertu, którym jest Totalizator Sportowy - właściciel marki Lotto.

koniec 30.01.2022 20:00

Lokalizacja: Swarożyn, ul. Wyzwolenia 15

Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak wraz ze Stowarzyszeniem Rodzina Kolpinga w Swarożynie przy udziale Partnera Koncertu, którym jest Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto serdecznie zapraszają na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Harni.

Zespół Harni to grupa przyjaciół, którzy w 2005 roku rozpoczęli swoją muzyczną przygodę od pracy nad oprawą Triduum Paschalnego podczas Świąt Wielkiej Nocy. Początkowo zespół liczył kilka osób, ale z czasem do grupy dołączały nowe śpiewaczki i nowi muzycy. Muzycy pochodzą z różnych miejscowości Podhala. Skład instrumentalny zespołu to: skrzypce, altówka, akordeon, cymbały węgierskie i kontrabas, ale podczas koncertów Harni sięgają także po oryginalne instrumenty góralskie, takie jak: różnego rodzaju pasterskie piszczałki, basy podhalańskie.

Zapraszamy w niedzielny wieczór 30 stycznia br. o godz. 18.00 do Kościoła Rzymskokatolickiego pw. św. Andrzeja Boboli w Swarożynie.

Podczas koncertu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, liczba miejsc ograniczona.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.