Pchła Szachrajka – spektakl dla dzieci. Dzień Dziecka z CKiS

start 28.05.2022 16:00
koniec 28.05.2022 17:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Wykonanie: Teatr Czwarte Miasto

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które mogą celebrować wszyscy bez względu na wiek. Dlatego też zaczynamy świętować już dziś i zapraszamy Was na spektakl Teatru Czwarte Miasto „Pchła Szachrajka”.

Jest to bajka o zawadiackich przygodach psotnej Pchły, która bawi dzieci od blisko 70 lat. Spektakl jest wspaniałą propozycją dla najmłodszych, młodych a także dorosłych widzów na przeżycie niepowtarzalnej przygody teatralnej, utrzymanej w komediowo-kabaretowej atmosferze, przepełnionej słownym i sytuacyjnym humorem. Młodzi oraz dorośli widzowie biorąc czynny udział w przedstawieniu, mając bezpośredni wpływ na rozwój wydarzeń scenicznych z pewnością będą się świetnie bawić.

 

Tekst bajki: Jan Brzechwa

Scenariusz i reżyseria: Adam Dzieciniak

Obsada: Jakub Piprowski/ Jeremiasz Gzyl, Bartosz Sołtysiak, Dariusz Majchrzak, Martyna Janczewska

Scenografia i kostiumy: Magdalena Kurek

Oprawa muzyczna: Sebastian Ślusarczyk

Koordynacja projektu: Dorota Sadowska

Opieka artystyczna: Dariusz Majchrzak

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat do 100 lat.

 

Teatr Czwarte Miasto

Fundacja Teatru Czwarte Miasto, powstała w 2013r. w Gdańsku. Założona przez Dariusza Majchrzaka i Dorotę Sadowską. W Teatrze Czwarte Miasto, łączymy różne formy sceniczne: dramat, teatr lalkowy, teatr cienia, elementy pantomimy, kabaret, musical, wzbogacając je o projekcje multimedialne, interakcję z widzami i dyskusje tematyczne ze specjalistami. Angażując do współpracy profesjonalistów, przeprowadzamy warsztaty i animacje teatralne. Przez 7 lat działalności, na różnych scenach, wystawiliśmy 21 premier sztuk teatralnych. Wykorzystaliśmy twórczość polskich wieszczy, dramaty zagraniczne oraz autorskie wiersze i scenariusze współczesne. Łącznie zagraliśmy 800 spektakli, w tym w Polsce: 500 bajkowych (50 z nich charytatywnie), 160 dla dorosłych, 40 impresaryjnych, 100 wystawionych za granicą. W Europie: Niemcy, Rumunia, Belgia, Francja, Holandia, Luksemburg oraz w Stanach Zjednoczonych: Miami, Pensylwania, Nowy Jork, New Jersey.

Od dwóch lat rozszerzyliśmy swoją działalność o wydarzenia kinowe oraz wydarzenia on-line, organizując 25 plenerowych projekcji filmowych i 15 programów w sieci.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.