Gra Miejska „Szachrajstwa Pchełki”. Dzień Dziecka z CKiS

start 28.05.2022 12:00
koniec 01.06.2022 10:00

Lokalizacja: Tczew

Najważniejsze święto Dzieci trwa w Centrum Kultury i Sztuki kilka dni! Zapraszamy najmłodszych na obchody Dnia Dziecka już od 28 maja! Całe świętowanie będzie odbywać się wokół postaci Pchły Szachrajki znanej z wiersza Jana Brzechwy.

Kolejna propozycja związana z postacią Pchły Szachrajki to Gra Miejska skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i okolic.

Przyszła do Centrum Pchła Szachrajka i skończyła się nasza bajka… Pchła postanowiła schować sprzęt potrzebny do realizacji koncertów i innych wydarzeń na terenie miasta. Waszym zadaniem będzie odnalezienie tego sprzętu poprzez rozwiązanie zagadek i narysowanie brakującego wyposażenia sali widowiskowej. Czy uda Wam się to zrobić w wyznaczonym czasie?

Do udziału w grze zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Zespół biorący udział w grze może liczyć od 2 do 3 osób,  inne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Gra rozpocznie się 28.05 o godz. 12.00, rozgrywka prowadzona będzie do 01.06.2022. do godz. 10.00.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Spośród prawidłowo wypełnionych kart gry wylosujemy 3 nagrodzonych uczestników, którzy otrzymają Vouchery na kwoty 200 zł, 150 zł i 100 zł, do wykorzystania w jednym ze sklepów.

Wyniki rozgrywki zostaną podane do ogólnej wiadomości w dn. 2 czerwca 2022r. na stronach internetowych organizatora.

REGULAMIN GRY

Kontakt w sprawie Gry: Magdalena Riebandt, tel. 693 368 107

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.