Operetka na wynos - koncerty w powiecie tczewskim

start 25.06.2022 15:00
koniec 26.06.2022 19:00

Lokalizacja: Tczew, Bulwar Nadwiślański

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska serdecznie zaprasza na pięć plenerowych koncertów, które odbędą się w plenerach Powiatu Tczewskiego w dniach 25-26 czerwca 2022, w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków oraz tancerzy Teatru Scena Kamienica. Na wszystkie koncerty wstęp wolny!

W repertuarze "Operetki na WYNOS!" znajdą się największe przeboje operetkowe takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar, Stanisław Moniuszko czy Jacques Offenbach. W programie nie zabraknie ukochanych przez słuchaczy szlagierów: „Wielka sława to żart!”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Pieśń o Wilji”, "Kuplety Adeli", "Lat dwadzieścia miał mój dziad", a także czardaszów, walców i foxtrottów.

Wystąpią: Liza Wesołowska – sopran Damian Domalewski – tenor Tomasz Maleszewski – tenor Koncerty poprowadzi Maciej Michałkowski. 

Po każdym koncercie dla dzieci uczestniczących w wydarzeniach będą wręczane kolorowanki operetkowe, które zawierać będą ciekawostki, rebusy, zagadki, wykreślanki i krzyżówki, związane ze sztuką operetkową. Zaplanowany został także konkurs na najpiękniejsze prace plastyczne.

 

Harmonogram wydarzeń:

25 czerwca 2022 (sobota)

  • godz. 15:00 Plac przy Domu Kultury SUBKOWY
  • godz. 17:00 Barokowy Zespół Parkowy PELPLIN
  • godz. 19:00 Park vis-a-vis Urzędu Gminy MORZESZCZYN

26 czerwca 2022 (niedziela)

  • godz. 15:00 Rynek GNIEW
  • godz. 18:00 Plac Hallera TCZEW

 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Tczewskiego.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.