Sprawdź swoją gaśnicę z OSP Gniszewo!

start 07.08.2022 10:00
koniec 07.08.2022 17:00

Lokalizacja: Gniszewo, ul. Bursztynowa 11

Wpadnij w niedzielę, 07.08.2022 w godz. 10-17 do naszej remizy OSP Gniszewo i zrób przegląd swojej gaśnicy!

👉Czy Twoja gaśnica zadziała, jeśli nadejdzie taka potrzeba? Kiedy ostatnio sprawdzałeś/aś swoją gaśnicę? Upewnij się, że Cię nie zawiedzie, jeśli będziesz w potrzebie!

👉Strażak Patryk zrobi dla Ciebie legalizację Twojej gaśnicy- bądź gotowy, by uratować życie i/lub mienie w sytuacji zagrożenia- nie daj się zaskoczyć niedziałającą gaśnicą!

👉Przy okazji zapraszamy na kiełbaskę z grilla i pyszne domowe ciasto. Rozejrzyj się po naszej remizie, zobacz jakim sprzętem pracujemy, porozmawiaj ze strażakami! Weź dzieciaki swoje i sąsiadów i zrób im dzień - będzie dmuchaniec! 😊

👉Na miejscu możesz nas wesprzeć uzupełniając naszą puszkę- gaśnicę 💰. Mamy wielkie plany by lepiej i skuteczniej pomagać lokalnej społeczności i szerzyć wiedzę i krok po kroczku je realizujemy 💪 Pomóż nam rozwinąć skrzydła 🦅 

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojti
Wojti Wczoraj, 15:01
Super pomysł, brawo👍