In Memoriam XVI Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego - koncert finałowy

start 27.08.2022 18:00
koniec 27.08.2022 23:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Festiwal będzie trwał tylko jeden dzień, ale będzie pełen muzyki Republiki i Grzegorza Ciechowskiego. Przedstawionych zostanie kilka nowych projektów m.in. Sławka Ciesielskiego i Tymona Tymańskiego. 

Ze względu na wysoki poziom przesłanych materiałów muzycznych wybranie najciekawszych, najlepszych propozycji konkursowych było trudnym zadaniem dla jurorów. 

Tym, którym nie udało się zapraszamy za rok. Dziękujemy za udział, zaangażowanie i chęć zmierzenia się z twórczością Grzegorza Ciechowskiego. Wiemy, że wymaga to sporej pracy i wytrwałości. - zauważa organizator, Józef Golicki (Agencja Impresaryjna "Pop&Art").

A oto finałowa „8”: Kajoa, Kosmodrom, MadRise, Mapa, OS.SO, Pasażer, Pola Coelho, Vestige.

 

W tym roku tak samo jak podczas kilku wcześniejszych Festiwali będziemy korzystali z pomocy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Wszystkie koncerty odbędą się w tej instytucji. Do naszej dyspozycji kierownictwo placówki przekazało wszystkie dostępne sale i pomieszczenia oraz urządzenia techniczne. Wspierać nas będą również pracownicy instytucji. Dziękujemy za otwartość i wszechstronną pomoc. Mam nadzieję, że wszystko to przyczyni się do zorganizowania koncertów, które na długo pozostaną w pamięci ich uczestników, słuchaczy i fanów. - mówi Józef Golicki 
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.