PiKOD i OKW w Tczewie - spotkanie

start 20.08.2022 11:00
koniec 20.08.2022 14:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Żwirki 41-44 (Targowisko Manhattan)

W sobotę 20 sierpnia 2022 ponownie wyruszamy w trasę z naszym zaKODowanym namiotem w ramach PIKOD (Punkt informacyjny KOD) i OKW (Obywatelska Kontrola Wyborów). Tym razem jedziemy do Tczewa.

W trakcie spotkania z mieszkańcami będziemy rozmawiać o praworządności, prawach kobiet, o 25-leciu uchwalenia Konstytucji, będziemy ją rozdawać i zaprosimy mieszkańców do przeczytania wybranych artykułów. Poinformujemy o zainaugurowanej na początku czerwca akcji KOD „Obywatelska Kontrola Wyborów”. Będziemy starali się pozyskać obserwatorów do komisji wyborczych na przyszłoroczne wybory. Poza tym mieszkańcy będą mogli pomalować sobie koszulki i torby w modne proekologiczne i prodemokratyczne hasła: Konstytucja, lubię las i TVP Łże.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do dołączenia, a w szczególności polityków wszystkich partii opozycyjnych. Do zobaczenia w Tczewie!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.