Finał Sambor Festival Tczew 2022: IV koncert - AKADEMICKI CHÓR UNIWERSYTETU MORSKIEGO W GDYNI

start 25.09.2022 19:00
koniec 25.09.2022 20:30

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 13 (Fara)

"Modlitwa północy - modlitwa południa"

IV koncert Sambor Festival Tczew - finałowy - będzie w wykonaniu Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, pod kierownictwem Karola Hilla.
W programie znajdują się utwory reprezentujące stylistyczne "antypody" jak zestawienie północnego - mistycznego, nieco ascetycznego O. Gjelo - i pełnego energii, motorycznego J. Elberdina, czy uporządkowanego i majestatycznego Ch. Stanforda i zróżnicowanego rytmicznie i pełnego kontrastów Kodaly'ego. Będzie można usłyszeć również kompozycje w różny sposób nawiązujący do stylu północy czy południa oraz takie, które łączą cechy jednego i drugiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.