Festyn Samorządowo-Komunalny: Patrycja & Gipsy Stars , Lecimy, Łobuzy, Mario Bischin

start 27.05.2017 15:00

CKiS, Urząd Miejski w Tczewie

koniec 27.05.2017 23:00

Lokalizacja: Tczew, Bulwar Nadwiślański

Prezydent Miasta Tczewa zaprasza na Festyn Samorządowo-Komunalny

godz. 10.00 – 14.00 Akcja „Drzewko za makulaturę” /parking na bulwarze, przy skrzyżowaniu ulic Jana z Kolna i Zamkowej/

godz. 15.00 – rozpoczęcie festynu dla mieszkańców

W programie m.in.:

 • stoiska: UM, firm komunalnych, instytucji miejskich, lokalnych organizacji i zaprzyjaźnionych firm
 • darmowe dmuchańce
 • darmowe lody dla dzieci
 • przejażdżki kolejką /Latocha/
 • przejażdżki konne
 • seegway’e
 • punkt gastronomiczny

godz. 18.00 - SCENA GŁÓWNA - koncerty:

 • Patrycja & Gipsy Stars
 • Lecimy
 • Łobuzy
 • Mario Bischin

 

Patrycja & Gipsy Stars

Patrycja Siwak to artystka o wielu twarzach. Jest jedną z najbardziej znanych icenionych tancerek Romskich w Polsce. Występowała i występuje u boku najbardziej znanych i cenionych gwiazd polskiej estrady, między innymi Justyny Steczkowskiej, Don Wasyla, Bogdana Trojanka, zespołu Romanca.

Od kilku lat Patrycja z powodzeniem prowadzi swój zespół pod nazwą „Gipsy Stars”. W skład zespołu wchodzą Patrycja Siwak jako główna solistka a zarazem choreograf zespołu oraz 4 piękne tancerki. Repertuar zespołu to najbardziej znane i lubiane utwory romskie i polskie, zaaranżowane w stylu muzyki tanecznej.

 

Formacja Lecimy

Formacja LECIMY to zespół, który swoją działalność rozpoczął we wrześniu 2015 roku. Pomysłodawcą i założycielem formacji jest wokalista, Krzysztof Krawczyk. LECIMY tworzą także Marcin Wasilewski Dj – Mario i Daniel Juchniewicz . Na swoim koncie zespół posiada już sporo wydanych singli: Nasze życie, Dla Ciebie, Piękna Sukienka, Chuda, Szejk , MAGIK, zespół cały czas tworzy nowe utwory i teledyski które można zobaczyć w sieci czy też TV. LECIMY jak sama nazwa mówi -zespół jest w ciągłej trasie , mnóstwo koncertów, gal i festiwali.

 

Łobuzy

Zespół, który powstał w 2015 roku z inicjatywy menadżera Igora Pilewicza. Formacja zadebiutowała singlem pt. "Ona czuje we mnie piniądz". Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności, zyskując miano przeboju. Teledysk do tejże piosenki został wyświetlony 120 tys. razy na łamach serwisu YouTube w przeciągu dwóch dni od premiery. A 30 września uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii, by 2 marca 2016 roku zostać wyróżniony diamentową płytą znalazłszy 100 tys. nabywców w Polsce.

 

Mario Bischin

Rumuński piosenkarz pop i dance. działalność artystyczną rozpoczął w wieku 12 lat, występując w szkolnym chórze. Podczas nauki w szkole średniej założył swój pierwszy zespół, z którym wystąpił w kilku programach radiowych i telewizyjnych, a także na festiwalach i koncertach w całej Rumunii. Przełomowy moment w karierze artysty nastąpił, gdy singel "Special", skomponowany przez trio Play & Win dostał się na listy przebojów wielu stacji radiowych, zyskując uznanie publiczności. Następny utwór, zatytułowany "No Goodbye", stał się hitem w Europie.

30 czerwca 2012 roku ukazał się singel "Macarena". W maju 2014 roku teledysk do tej piosenki osiągnął ponad 12 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. 

Artysta występował m.in. podczas festiwalu Disco pod gwiazdami w Amfiteatrze w Płocku, Polsat Sopot Festival, podczas festiwalu Łódź Disco Fest w Atlas Arenie w Łodzi.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.