Warsztaty literackie w Bibliotece

start 04.07.2017 11:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

koniec 05.07.2017 14:00

Lokalizacja: Tczew, MBP, ul. J. Dąbrowskiego 6

Warsztaty Literackie w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku od 10 do 12 lat na warsztaty literacie – pisanie legend, które odbędą się w czasie wakacji w dniach 4 – 5 lipca w godzinach od 11 do 14.

Podczas warsztatów dzieci zapoznają się z sylwetką pisarza, procesem powstawania książki oraz warsztatem pisarskim. Prezentację autorską oraz ćwiczenia z pisania legend poprowadzi pisarz i animator kultury Daniel Odija. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, zapisy przyjmujemy Bibliotece Głównej ul. J. Dąbrowskiego 6 oraz  w filiach bibliotecznych lub tel. (58)531-35-50 wew. 24, mail [email protected]. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.