Wystawa "Królowe życia"

start 24.11.2016 18:00

Nudoodporne.pl

koniec 08.12.2016 08:00

Lokalizacja: Tczew, Fabryka Sztuk

24 listopada o godz. 18.00 w tczewskiej Fabryce Sztuk odbędzie się wernisaż wystawy "Królowe życia". Do 8 grudnia będzie można oglądać fotografie kobiet, które wzięły odpowiedzialność za swoje życie.

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest usłyszeć swój głos (dojrzeć swoją koronę). Słuchamy innych, bo dopasować się do ich oczekiwań. Staramy się sprostać wymaganiom rodziców, przełożonych, partnerów. A gdzie w tym wszystkim jest nasze własne zdanie? Często przestajemy odróżniać zasłyszane opinie od własnych myśli.

Wystawa zorganizowana została z inicjatywy społeczności Nudoodporne.pl. Założyły ją trenerka rozwoju osobistego Ewa Makowska, fotografka Katarzyna Gapska oraz wizażystka Kasia Dziewulska. 3 kobiety, które wzięły sobie za cel przypominanie kobietom, jak ważne jest dobre myślenie o sobie i branie odpowiedzialności za swoje życie.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Elwira Liegman, filmowiec, reporterka, konferansjer, wolontariuszka i kobieta, która podąża słoneczną stroną życia.

W programie dodatkowo:
- prezentacja Ewy Makowskiej pt. Królowe życia i królewny z bajki
- opowieści wizażystki Kasi Dziewulskiej i fotografki Katarzyny Gapskiej o rysowaniu korony

- upominki od zaprzyjaźnionych firm
- konkursy z ciekawymi nagrodami (m.in. sesja zdjęciowa z nudoodpornymi, biżuteria od Magoku)

- lampka wina musującego

- tort z okazji 2 urodzin Nudoodpornych.pl

Wstęp wolny.

Nudoodporne zapraszają przed wszystkim panie, ale panowie są również mile widziani.
Przyjdźcie. Przekonasz się, że tylko Wasze myśli przeszkadzają Wam nosić koronę.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.