Mikołajki na Łaziennej

start 06.12.2016 10:00

Fundacja Domu Kultury i ZM PKPS

koniec 06.12.2016 12:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Łazienna 5

Fundacja Domu Kultury oraz Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej zapraszają na wspólne Mikołajki.
Razem z mieszkańcami chcemy spotkać się przy Forum Inicjatyw Społecznych przy ul.Łaziennej 5 na wspólnym zajadaniu ciasteczek korzennych przy strojeniu wyjątkowej choinki i kolędowaniu.

Zaczynamy jutro o godzinie 10:00.

Będzie nam miło jeżeli mieszkańcy zechcą przynieść własne ozdoby na choinkę.

Kolędować będziemy w towarzystwie dzieci ze Świetlicy Środowiskowej Kopernika 9, Zespołem Wiecznie Młodzi i uczestników projektu Bank Czasu-Bankiem Życzliwości oraz mnóstwa innych wspaniałych osób.

Działanie dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rzowoju Flantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie - Fundację Pokolenia ze środków Gminy Miejskiej Tczew.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.