Młodzieżowy Trzeci Piątek Miesiąca - Dlaczego nie chodzę....?

start 15.12.2017 20:00

KSM

koniec 15.12.2017 21:00

Lokalizacja: Tczew, kościół Szkolny

Kościół idąc za dzisiejszym zabieganym światem stawia kamerę przed młodym człowiekiem i...? 
"Czego nie lubisz we Mszy Świętej?" - to pytanie usłyszeli uczniowie Zespołu Szkół Katolickich i I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie. Na odpowiedź nie musimy długo czekać. Młodzież od razu mówi o smutku, polityce, monotonności... Po obejrzeniu wywiadu można zadać pytanie: i co dalej? 
Pomysłodawcy filmiku zapraszają wszystkich, aby doświadczyli młodego Kościoła i Boga. Mowa o Młodzieżowym Trzecim Piątku Miesiąca, który już kolejny rok organizowany jest przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie. 

Adwent dobiega końca... A czy Twoje serce jest już przygotowane?  Zapraszamy na wyjątkową Mszę św. z niezwykłą atmosferą, ciekawą muzyką i oświetleniem, w najbliższy piątek (15.12.2017)  na godzinę 20:00 do kościoła szkolnego. Msza święta zostanie odprawiona w intencjach jakie podadzą uczestnicy.  Na zakończenie wszyscy zaśpiewamy Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych. 

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
przetego
przetego 10.06.2018, 14:38
Młodzieżowa atmosfera uzdrowieniem kościoła? Brednie. Zamiast świętej liturgii jest koncert, profanacja i zabawy w "wzywanie Ducha Świętego" i innych "supermocy", przy czym zazwyczaj nie dzieje się nic, tylko tańczenie i wyciąganie rączek ku górze, przeplatane nic niewartymi komentarzami tylko irytuje i czyni kościół infantylnym. Trudno, Polski kościół zmierza w złą stronę. Kiedyś było lepiej, dziś jest niestety gorzej. Pioseneczki i puste eksperymenty manipulacji ludźmi zbawienia nie przyniosą. Powiem więcej, skierują w stronę odwrotną niż zbawienie.