Konkurs fotograficzny POLSKA to JA!

start 21.06.2018 godz. 00:00

Biblioteka Morzeszczyn

koniec 31.07.2018 godz. 23:59

Lokalizacja: Morzeszczyn, Dworcowa 3

Jak wygląda Polska 100 lat po odzyskaniu niepodległości? Czym różnimy się od naszych rodaków żyjących w 1918 roku? Jak wyglądają Polki i Polacy w drugiej dekadzie XXI wieku? Fenomenalną odpowiedzią na te pytania jest… fotografia, którą można zgłosić do konkursu POLSKA to JA!, którego organizatorem jest Biblioteka Morzeszczyn.

Gorąco zachęcamy do nadsyłania autorskich zdjęć, które przedstawiają nas, Polki i Polaków w roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zdjęcie portretowe, reportażowe, selfie… - całkowita dowolność form i pomysłów. Nie jest ważne ile masz lat i gdzie mieszkasz, ważna jest Twoja koncepcja.

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2018 r. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone oraz będzie można je zobaczyć na okolicznościowej wystawie.

Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu można znaleźć tutaj: http://tiny.pl/gsd56

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.