biblioCAMP - letnia strefa kreatywna

start 03.07.2018 00:00

Biblioteka Morzeszczyn

koniec 31.08.2018 23:59

Lokalizacja: Morzeszczyn, Dworcowa 3

Biblioteka Morzeszczyn wraz z grupą biblioTEAM zapraszają młodych na 3. edycję biblioCAMPu - letniej strefy kreatywnej dla młodych. W każdy wtorek i piątek lipca i sierpnia (godz. 10:00 - 13:00) będzie można zawitać do biblioteki, aby uczestniczyć w niecodziennych warsztatach i atrakcjach.

Tegoroczny biblioCAMP - poza zajęciami artystycznymi - ma w ofercie warsztaty ekologiczne i literackie. Zaplanowano także spotkania sportowe i rozrywkowe związane z grami planszowymi (nawet w wersji XXL!) oraz teleturniejami. Wszyscy lubiący wyzwania i rywalizację, będą mogli spróbować swoich sił podczas gier terenowych. Miłośnicy bardziej kulinarnych rozrywek, będą mieli okazję przygotować coś pysznego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Więcej informacji można znaleźć na stronie biblioteki lub fb wydarzenia.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.