Gryf na Starym

start 30.06.2018 15:30

Wolny Browar Tczewski

koniec 30.06.2018 23:59

Lokalizacja: Tczew, Plac Hallera

Wiecie, że na naszym placu Hallera jest kilka fajnych miejsc, gdzie można dobrze zjeść oraz miło spędzić czas?! Chcemy Wam przypomnieć o tych miejscach, a także przedstawić jedno nowe. 30 czerwca (sobota) Shot, Kazoku Sushi, You Pizza, Kebab oraz Wolny Browar Tczewski chcieliby Was zaprosić na Plac Hallera na wielką ucztę! Specjalnie na tę okazję powstanie wspólny ogródek dla wszystkich lokali, w którym będzie się można uraczyć również tczewskim piwem Gryf!!

Czujecie ten klimat? Siedzimy na tczewskim placu jak na włoskim piazza, jest ciepły wieczór, my jemy i pijemy pyszności, rozmawiamy z przyjaciółmi i słuchamy muzyki na żywo oraz Radia Tczew 100,8 FM! 

Zapraszamy!
Wolny Browar Tczewski, Shot, Kazoku Sushi, You Pizza, Kebab

Plac Hallera
30.06.2018
Start 16:00

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.