XI Konkurs Fotograficzny "Wakacje z aparatem"

start 15.07.2018 godz. 08:00

Fabryka Sztuk

koniec 30.09.2018 godz. 23:59

Lokalizacja: Tczew, ul. 30 Stycznia 4

Czy piękne pejzaże o wschodzie i zachodzie słońca zdominują konkurs Fabryki Sztuk „Wakacje z aparatem”? Tego jeszcze nie wiemy, gdyż aż do 30 września trwają fotograficzne zmagania.  A jest o co walczyć. Nagrodę główną stanowi czek o wartości 1500 zł, ufundowany przez Starostę Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego. Konkurs ma charakter otwarty. Wystarczy wykonać podczas tegorocznych wakacji od 3 do 5 zdjęć, oczywiście zgodnych z tematem, który brzmi: „O świcie i o zmierzchu”. Można też uwiecznić na kliszy Tczew i wziąć udział w kategorii: zdjęcie najlepiej promujące Miasto Tczew.

Konkurs organizowany jest od 10 lat. Przez ten czas zmieniała się nieco jego formuła. Jedenasta edycja również przyniosła zmiany w regulaminie.

- Po pierwsze, zdjęcia i kartę zgłoszenia można wysłać drogą elektroniczną: [email protected] Oczywiście fotografie można również wydrukować w formacie 20x30 cm na papierze fotograficznym i dostarczyć osobiście do Fabryki Sztuk. Jednak nie jest to obowiązkowe. Kolejna zmiana dotyczy nowej kategorii: debiut – wprowadziliśmy ją z myślą o osobach, które nie brały udziału w dotychczasowych edycjach. Zwiększyliśmy też pulę nagród i zrezygnowaliśmy z nagrody publiczności. Wszystkie niezbędne informacje zawiera regulamin konkursu, dostępny na: www.fabrykasztuk.tczew.pl – podkreślają Organizatorzy.

Patroni konkursu: Poseł na Sejm RP Kazimierz Smoliński, Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski, Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki.

Partner konkursu: Studio Foto Video Tomasz Telefus w Tczewie.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.