konkurs literacko-plastyczny "Pozdrowienia z..."

start 13.08.2018 08:00

Fabryka Sztuk

koniec 23.09.2018 23:59

Lokalizacja: Tczew, ul. 30 Stycznia 4

Czy wysyłacie pocztówki z wakacji?  Tego nie wiemy, ale śmiało możemy powiedzieć, że lubicie je projektować. Dowodem jest liczba prac, które wpłynęły na konkurs "Pozdrowienia z..." W trzech dotychczasowych edycjach zgromadziliśmy ich około 270.
Do 23 września 2018 r. czekamy na nowe projekty plastyczne i teksty pozdrowień, by następnie wyłonić zwycięzców. Są dwie kategorie tematyczne: plastyka i tekst. W tej pierwszej przewidzieliśmy cztery kategorie wiekowe. Pocztówkę można wykonać w dowolnej technice plastycznej, w formacie A6 lub A5.

Do wygrania m.in. bony upominkowe o łącznej wartości 1100 zł. Nagroda specjalna to emisja nagrodzonej pracy w formie pocztowej kartki okolicznościowej w il. 200 egz. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na: www.fabrykasztuk.tczew.pl

Partnerzy konkursu: Kino „Helios” w Tczewie, Lokalna Organizacja Turystyczna „Kociewie”.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.