Tczewianin z medalem Mistrzostw Polski w bilardzie

• 3.12.2018, 12:53 (aktualizacja 04.12.2018 17:02)
  • Paweł Ickiewicz, Aleksandra Kęprowska
Tczewianin z medalem Mistrzostw Polski w bilardzie fot. Kamil Sząszor
Podziel się:
Oceń:
30 listopada Kamil Sząszor zajął trzecie miejsce Mistrzostwach Polski w bilardzie mężczyzn, które zostały rozegrane w Kielcach.

W dniu dzisiejszym wywalczyłem pierwszy historyczny brązowy medal mistrzostw Polski mężczyzn. Bardzo pracowity tydzień, wiele wyczerpujących pojedynków. Udowodniłem przede wszystkim sobie, że potrafię grać jak równy z równym z europejską czołówką. Zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Konrad Juszczyszyn, Wojtek Szewczyk, Mateusz Śniegocki czy o medal z MVP mistrzostw Mariuszem Skonecznym niesamowicie budują. Przez cały tydzień prezentowałem bardzo dobry, skuteczny bilard.

informacje pochodzą z Facebook'a Kamila Sząszora

Kamil był naszym gościem w studiu i opowiedział o przebiegu turnieju oraz swoich sportowych planach: