Szczypiorniści z wąsami ambasadorami akcji Movember

  • 10.11.2017, 14:11 (aktualizacja 10.11.2017 14:25)
  • Hanna Brzezińska, Wojciech Stobba
Szczypiorniści z wąsami ambasadorami akcji Movember
Podziel się:
Oceń:
Gośćmi piątkowej audycji porannej byli szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk, Piotr Papaj i Marek Podobas, ambasadorzy kampanii Movember.

Movember to akcja, która narodziła się wiele lat temu bardzo daleko. A mówiąc konkretniej: w 2003 roku w Australii. Dwóch przyjaciół: Travis Garone i Luke Slattery postanowiło przywrócić światu Wąs. Zebrali kolegów i wspólnie przez miesiąc zapuszczali zarost pod nosem. Szybko zorientowali się, że Wąs jest doskonałym narzędziem do rozpoczynania wszelkiej dyskusji. Postanowili więc wykorzystać go do prowokowania swoich znajomych do rozmów o profilaktyce męskich nowotworów.

Organizatorzy akcji zachęcają mężczyzn do zapuszczania wąsów, by zwrócić na siebie uwagę, którą można wykorzystać, by porozmawiać ze swoimi kolegami i braćmi na temat profilaktyki męskich nowotworów. Tak robią m.in. piłkarze ręczni gdańskiego Wybrzeża, o czym opowiedzieli nam o poranku. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy!

Szczegóły dotyczące kampanii oraz profilaktyki znajdziecie na stronie movember.org.pl.

Hanna Brzezińska, Wojciech Stobba
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe