Biblioteka to odpowiednia przestrzeń do tego żeby dyskutować, rozwijać się i inspirować [ROZMOWA]

  • 26.01.2018, 10:25 (aktualizacja 28.01.2018, 18:15)
  • Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk
Biblioteka to odpowiednia przestrzeń do tego żeby dyskutować, rozwijać się i inspirować [ROZMOWA]
Podziel się:
Oceń:
Gościem Bibliofonii był Przemysław Czaja z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku.

Spotkaliśmy się w styczniu po to, by podsumować co działo się w gdańskich bibliotekach w 2017 roku. Nasz gość opowiedział o najważniejszych akcjach czytelniczych i kulturalnych. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przemysław Czaja zdradził nam co zrobić, żeby w tak dużym mieście jak Gdańsk, zachęcić mieszkańców do odwiedzania biblioteki. Rozmawialiśmy także o tegorocznych planach czytelniczych, akcjach i spotkaniach z pisarzami. W tym roku możemy także liczyć na powtórkę "Książka GO - akcja szukania książek", a jeszcze pod koniec stycznia czeka nas także otwarcie Biblioteki Oliwskiej po remoncie. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od grudnia w Tczewie mamy Metropolitalną Kartę do Kultury., która jest inicjatywą Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku. Z powodzeniem funkcjonuje ona w Trójmieście już od kilku lat. Od niedawna - także w Redzie, Rumi, Wejherowie, Bolszewie, Pucku, Starogardzie Gdańskim, Bobowie, Trąbkach Wielkich, Luzinie,  Kartuzach, Tczewie, Morzeszczynie, Przywidzu, Przodkowie i Helu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co na co dzień dzieje się Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku można znaleźć na stronie (KLIK!) oraz  na Facebooku

Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe