Wielkie święto wszystkich tczewian

  • 29.01.2018, 08:54 (aktualizacja 29.01.2018, 09:11)
  • Aleksandra Kęprowska
Wielkie święto wszystkich tczewian Tv Tetka Tczew

Podziel się:

Oceń:

30 stycznia będziemy obchodzić Dzień Tczewa.

Na pamiątkę wkroczenia wojsk gen. Józefa Hallera do naszego miasta w 1920 roku już po raz 26 odbędą się specjalne uroczystości z tej okazji. Co zaplanowano na ten dzień mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka prasowa Urzędu Miejskiego w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z okazji święta miasta, prezydent Mirosław Pobłocki, tradycyjnie wysłał także życzenia urodzinowe i kalendarze wszystkim mieszkańcom urodzonym 30 stycznia. Takich osób jest 143. Najstarsza jubilatka 30 stycznia skończy 90 lat, najmłodsza – 3.


Rok temu honorowymi obywatelami miasta zostali profesor Grzegorz Kołodko i profesor Jan Strelau. Do grona kawalerów medalu Pro Domo Trsoviensi dołączyli Eleonora Lewandowska, Zygfryd Liban i Ryszard Lidzbarski. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe