Festyn rodzinny i gra miejska "Przygoda z tatą" - już 19 czerwca

  • 13.06.2022, 14:40
  • pelplin.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Festyn rodzinny i gra miejska "Przygoda z tatą" - już 19 czerwca fot. pelplin.pl

Podziel się:

Oceń:

19 czerwca we wszystkich 16 województwach odbędą się wyjątkowe wydarzenia rodzinne promujące pozytywny wizerunku ojca i wzmacnianie więzi rodzinnych w oparciu o szacunek i zaufanie.

Ojcostwo to ważny obszar samorealizacji dla mężczyzny, a także ważny element prawidłowego rozwoju i wychowania dziecka na szczęśliwego dorosłego.

Organizatorem wydarzania w województwie pomorskim jest Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk.

Gdańskie wydarzenie odbędzie się w Matemblewie, w niedzielę, 19 czerwca w godz. 10:00-15:00. Równocześnie odbywać się będzie gra „Przygoda z Tatą” gdzie zespół będzie tworzyć Tata jako kapitan i dzieci – mamy mogą również uczestniczyć lub dopingować na równolegle odbywającym się Festynie rodzinnym. Start i meta gry będą na polanie koło Ołtarza Papieskiego.

Na starcie każdy z zespołów otrzyma pakiet uczestnika: plecaczek, numer startowy, mapę terenu gry, kartę biegacza do zbierania punktów, długopis, książkę o tematyce ojcowskiej – publikację Tato.Net.

Na festynie będzie sporo atrakcji dla dzieci i rodziny. Zamki dmuchane, darmowa wata cukrowa i popcorn, wozy karetek pogotowia, konkursy z nagrodami.

 


 

Projekt realizowany jest w ramach programu “Ojcostwo – Przygoda życia” finansowany przez Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

pelplin.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe