7. urodziny Dawnego Tczewa

  • 30.01.2018, 09:38 (aktualizacja 30.01.2018 10:30)
  • Aleksandra Kęprowska
7. urodziny Dawnego Tczewa
Podziel się:
Oceń:
Uroczystości z tym związane odbędą się 30 stycznia o godzinie 18.00 w Fabryce Sztuk.

Podczas urodzinowego spotkania miłośnicy i twórcy Wirtualnego Muzeum Miasta podsumują ostatni rok działalności, opowiedzą także co ciekawego będzie działo się w najbliższych miesiącach. Nie zabraknie także tortu, życzeń urodzinowych i rozmów. 

Nasze studio odwiedził Łukasz Brządkowski, jeden z pomysłodawców Dawnego Tczewa. Dowiedzieliśmy się od niego skąd wziął się pomysł na powstanie wirtualnego muzeum i jak przez lata rozwijała się jego działalność czyli forum, spacery, publikacje czy gra o Tczewie.

Co w ciągu ostatnich 7 lat było najważniejsze i jakie są oczekiwania na przyszłość członków Dawnego Tczewa opowiedział nasz gość. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Redakcja Radia Tczew życzy wszystkiego najlepszego! 

Aleksandra Kęprowska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe