Tczew: Poszukiwania złodzieja kamer monitoringu. Rozpoznajesz tę osobę?

  • 21.06.2022, 12:33
  • KPP Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Tczew: Poszukiwania złodzieja kamer monitoringu. Rozpoznajesz tę osobę? fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci publikują wizerunek osoby mogącej mieć związek z kradzieżą kamer systemu monitoringu, do której doszło 29 kwietnia w Tczewie

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży mienia. Do zdarzenia doszło 29 kwietnia, przed godziną 22:00 w Tczewie, na ulicy Malinowskiej. Według przeprowadzonych policyjnych ustaleń w tej sprawie, nieznany sprawca ukradł 4 kamery systemu monitoringu o łącznej wartości 4 tys. złotych.

Policja opublikowała zdjęcia z kamer, które zarejestrowały sprawcę:

 


Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia lub rozpoznają osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem, proszone są kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu 47 74 28 185, lub całodobowo pod numerem 47 74 28 222.

 

KPP Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe