Oferta, którą tworzymy w naszej bibliotece jest dostosowana do potrzeb mieszkańców

  • 01.02.2018, 17:56 (aktualizacja 01.02.2018, 18:24)
  • Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk
Oferta, którą tworzymy w naszej bibliotece jest dostosowana do potrzeb mieszkańców Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
Damian Domański, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Morzeszczynie podkreśla, że z kulturą w małych miejscowościach trzeba wychodzić do mieszkańców, nie można się z nią zamykać w czterech ścianach.

Z tego właśnie powodu maleńka morzeszczyńska biblioteka jest wyjątkowym centrum wydarzeń nie tylko czytelniczych, ale i kulturalnych. Damian Domański opowiedział w Bibliofonii co ciekawego dzieje się w Morzeszczynie. Dowiedzieliśmy się także o planach na najbliższe miesiące. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Damian Domański wielokrotnie podkreślił, że szczególnie wiejskie biblioteki są miejscami, w których dzieci, młodzież, seniorzy czy bezrobotni mogą znaleźć przestrzeń do działania. W Morzeszczynie "Kreatywne biblioFERIE", "KSIĄŻKOmania" czy warsztaty rękodzieła są propozycjami, które spotkają się z bardzo dużym zainteresowaniem. 

zdjęcia pochodzą ze strony www.facebook.com/bibliotekaMorzeszczyn

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia, które dzieją się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Morzeszczynie warto zajrzeć na STRONĘ oraz na Facebooka. 

Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe