To ostatni moment na złożenie deklaracji CEEB. Tczewscy urzędnicy pomogą, a nawet dojadą do interesanta

  • 24.06.2022, 07:30
  • Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
To ostatni moment na złożenie deklaracji CEEB. Tczewscy urzędnicy pomogą,… fot. CEEB

Podziel się:

Oceń:

30 czerwca mija ostateczny termin składania deklaracji dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw, do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Deklaracje można składać we właściwym Urzędzie Miasta lub Gminy zgodnie z adresem budynku.

Do 30 czerwca w Tczewie otwarte będą dwa punkty spisowe, dotyczące źródeł ciepła, w których będzie możliwość złożenia deklaracji, sprawdzenia lub wypełnienia w obecności pracownika urzędu:

  • budynek Urzędu Miejskiego w Tczewie pl. Piłsudskiego 1 - wejście od strony Urzędu Stanu Cywilinego parter pok. nr 18,
  • budynek Urzędu Miejskiego w Tczewie ul. Obrońców Westerplatte 3 - Dom Przedsiębiorcy, I piętro - sala konferencyjna.

Oba punkty będą dostępne w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Tczewie: poniedziałek, wtorek, środa od 7:30 do 15:30, czwartek od 7:30 do 16:30, piątek od 7:30 do 14:30.

 

W przypadku pytań dotyczących deklaracji zachęcamy do kontaktu z pracownikami Urzędu Miejskiego w Tczewie pod nr tel. 58 777 53 41 / 58 77 59 447 / 58 77 59 491 / 58 77 59 436, Infolinia ogólnopolska tel. 22 295 51 28. Zachęcamy również do korzystania ze strony: www.ceeb.gov.pl lub https://www.gunb.gov.pl/podmenu/1713.

- Urząd Miejski w Tczewie 

 

Mieszkańcy Tczewa, którzy nie mogą z różnych przyczyn dotrzeć osobiście do Urzędu Miejskiego w Tczewie, proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr 58 777 53 41 / 42 w celu umówienia spotkania z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tczewie lub Straży Miejskiej, który dojedzie i pomoże w wypełnieniu i złożeniu deklaracji

Wypełnione formularze deklaracje w formie papierowej składać należy bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tczewie:

  • Budynek przy pl. Piłsudskiego 1 - parter Biuro Obsługi Klienta;
  • Budynek przy ul. 30 Stycznia 1 - parter Biuro Obsługi Klienta;
  • Dom Przedsiębiorcy w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 3 - I piętro.

Deklaracje można również wysłać listem poleconym na adres: Urząd Miejski w Tczewie, Pl. Piłsudskiego 1, 83-110 Tczew.

 

Składanie deklaracji jest wolne od opłat, prosimy o ostrożność jeżeli w Państwa domach pojawią się osoby podszywające się pod pracowników urzędu lub innych służb.

- Urząd Miejski w Tczewie 

Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe