Opinie w Radiu Tczew 22.06.: zamknięcie tczewskiego kina i odrzucenie kaczkomatów z budżetu obywatelskiego

  • 23.06.2022, 14:46 (aktualizacja 23.06.2022, 14:52)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 22.06.: zamknięcie tczewskiego kina i odrzucenie…

Podziel się:

Oceń:

22 czerwca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli dziennikarze Telewizji Tetka i Radia Tczew Barbara Jackiewicz i Krzysztof Repiński. Porozmawialiśmy m.in. o zamknięciu jedynego tczewskiego kina oraz o problemach galerii handlowej, a także o budżecie obywatelskim.

Po dziesięciu latach funkcjonowania tczewskie kino zostało zamknięte. Według sieci Helios powodem jest wypowiedzenie umowy najmu przez właściciela Galerii Kociewskiej. Właściciel z kolei uspokaja i informuje, że kino nie zniknie z obiektu. Nie wiadomo jedynie, kto będzie operatorem - ten dotychczasowy czy zupełnie nowy. [AKTUALIZACJA] Już po zakończeniu audycji napłynęła do nas informacja, że kino Helios ponownie zostanie otwarte.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czerwcu ogłoszono wyniki oceny merytorycznej projektów zgłoszonych w budżecie obywatelskim na rok 2023. Sprawdzamy, dlaczego odrzucono projekt kaczkomatów nad Wisłą oraz zastanawiamy się, czy słusznie zbudowano nowe ogrodzenie wokół SP5 właśnie z budżetu obywatelskiego zamiast z budżetu ogólnomiejskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe