Tczew: Basen odkryty otwarty!

  • 24.06.2022, 10:40
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Tczew: Basen odkryty otwarty! fot. Mirosław Pobłocki (FB)

Podziel się:

Oceń:

Basen otwarty będzie codziennie przez całe wakacje.

 

W sezonie letnim na amatorów pływania i dobrej zabawy czeka pływalna odkryta, która oferuje wiele atrakcji i zapewnia odpoczynek. Na terenie basenów znajdują się: boiska do siatkówki plażowej wysypane piaskiem i w sezonie standardowo mają założoną siatkę do gry, boisko do badmintona, tarasy do opalania, punkt gastronomiczny. Relaks i odpoczynek naszych klientów odbywa się pod opieką wykwalifikowanych ratowników wodnych.

Baseny odkryte uruchomione zostały w roku 1998. Kompleks zajmuje ogrodzony teren o powierzchni około 1ha.

- Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji

 

W piątek, 24 czerwca rozpoczęły się wakacje. Tego dnia na terenie Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji otwarty został basen odkryty

 

fot. Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji

 

Niecka basenu głównego ma nieregularny kształt o powierzchni 650 m2. Główna część tej niecki o kształcie prostokąta ma wymiary 25x15m i maksymalną głębokość 1,8 m. Obok niecki głównej usytuowano brodzik dla małych dzieci o głębokości do 40 cm

Kompleks basenów odkrytych posiada pawilon socjalny, lokalny plac zabaw, wypłytkowane trybuny do opalania się. W okresie późniejszym dobudowano sukcesywnie trzy boiska do siatkówki plażowej wyposażając je w oświetlenie elektryczne.

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe