Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na "Twórcze spotkania"

  • 26.06.2022, 08:00
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Hotowy)
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na "Twórcze spotkania" fot. CKiS

Podziel się:

Oceń:

W wakacje Centrum Kultury i Sztuki poprowadzi cykl warsztatów dla dzieci. Wszystkie wydarzenia odbędą się w sąsiadującym parku.

W parku rozbudzą kreatywność

 

Organizatorzy po raz kolejny zachęcają dzieci do kreatywności i wspólnej zabawy. Tegoroczna propozycja tematyczna to m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, przyrodnicze. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną lub zabawy ruchowe. Na dzieci czekać będzie również słodka niespodzianka.

 

Pierwsze spotkanie już 6 lipca

 

"Twórcze spotkania" zaplanowano na lipcowe i sierpniowe środy. Zaczynać się będą o godzinie 10:00. Podczas pierwszego twórczego spotkania odbędzie się powitanie lata. Tematem przewodnim będzie letnia łąka. Dzieci będą też tworzyć wspólny obraz malowany na folii.

 

Tematy kolejnych spotkań poznacie na stronie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

 

 

Redakcja (oprac. Aleksandra Hotowy)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe