11. edycja festiwalu UNDERGRAMY przed nami! Organizatorzy czekają na zgłoszenia zespołów [ROZMOWA]

  • 28.06.2022, 12:26
  • CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
11. edycja festiwalu UNDERGRAMY przed nami! Organizatorzy czekają na zgłoszenia… fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, organizator Festiwalu Muzycznego UNDERGRAMY, zaprasza do udziału amatorskie zespoły, które nie posiadają kontraktu płytowego.

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie już po raz jedenasty organizuje Festiwal Muzyczny UnderGramy! (w roku 2020 odbyła się edycja online – UnderGramy 9.5). Festiwal odbędzie się 30 lipca w parku za CKiS, położonym przy ul. Wyszyńskiego 10 w Tczewie o godz. 18:00.

Konkurs jest okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności przed profesjonalnym jury i zdobyć atrakcyjne nagrody. Dla zespołów przewidziane są nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 8 000 zł brutto (do podziału według oceny jury).

Zgłoszenie powinno zostać wysłane drogą elektroniczną ([email protected]czew.pl), dostarczone osobiście lub wysłane pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) na adres:

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10
83-110 Tczew
z dopiskiem „UnderGramy”

Na zgłoszenia organizator czeka do 17 lipca.

 

Czym są UNDERGRAMY?

 

UNDERGRAMY to konkurs przeznaczony dla zespołów amatorskich, nieposiadających kontraktu płytowego. Głównym celem Festiwalu jest promocja ciekawych, nieznanych grup z nurtu szeroko pojętej alternatywy (rock, blues, reggae, metal itp.). Zespoły muzyczne mają szanse zaprezentować się przed profesjonalnym jury i zaproszoną gwiazdą.

 

UNDERGRAMY ma ukazać, iż w Polsce powstaje wiele ciekawych projektów muzycznych, które z różnych względów nie wypływają do tzw. mainstreamu. Z roku na rok Festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzednich latach otrzymaliśmy zgłoszenia od ponad 500 zespołów amatorskich z 45 polskich miast oraz z zagranicy!

W celu urozmaicenia i podniesienia rangi UNDERGRAMY, corocznie zapraszamy wybitnych twórców polskiej sceny artystycznej. W tym roku, oprócz zespołów konkursowych, na scenie UnderGramy wystąpią zespoły YANTRA (zwycięzcy UnderGramy 2021) oraz SPIĘTY.

- CKiS Tczew

 

Informacji dotyczących konkursu, udziela Jacek Langowski - tel. 537-527-650, e-mail: [email protected].

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu znajdują się w załącznikach pod artykułem.

 

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy o festiwalu z Jackiem Langowskim z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe