Opinie w Radiu Tczew 29.06.: kondycja galerii handlowej i kontrowersyjne słowa prezydenta Tczewa o „zapyziałym” Starogardzie

  • 29.06.2022, 13:02
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 29.06.: kondycja galerii handlowej i kontrowersyjne…

Podziel się:

Oceń:

29 czerwca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli dziennikarze Telewizji Tetka i Radia Tczew Barbara Jackiewicz i Izabela Deptulska. Porozmawialiśmy m.in. o ponownym otwarciu tczewskiego kina oraz o kontrowersyjnych słowach prezydenta Tczewa na temat Starogardu Gdańskiego.

Dobra wiadomość dla tczewskich kinomanów. Mimo informacji o trwałym zamknięciu kina, sieć Helios oraz właściciel Galerii Kociewskiej podpisali nową umowę, dzięki której przerwa w funkcjonowaniu obiektu nie była dłuższa niż jeden tydzień. Rozmawiamy również o kondycji Galerii Kociewskiej, w której pojawia się coraz więcej pustych lokali.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki podczas audycji w Radiu Tczew stwierdził, że według niego Starogard Gdański to miasto „zapyziałe” przez zły jego zdaniem stan dróg. Czy faktycznie stolica Kociewia to miasto zaniedbane, czy też prezydent Tczewa wiele lat nie gościł w Starogardzie i nie zauważył rozwoju tego miasta?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miasto Tczew będzie ubiegać się z Polskiego Ładu o środki w wysokości nawet 250 mln zł na budowę południowej obwodnicy Tczewa, która połączy Czyżykowo z Górkami i zapewni rozwój przyszłego osiedla w miejscu obecnych sadów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 06.07.2022, 09:04
ojej "zapyzialy czesto wredny to chyba jest pan bartosz li....k z klikami tak powiadaja na manchatanie iiii" jaka prawda? czy to ?
robot 2.0
robot 2.0 07.07.2022, 22:44
Czyżby Henryk?

Pozostałe