Wakacje w tczewskich oddziałach Muzeum Morskiego

  • 30.06.2022, 10:37
  • Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Wakacje w tczewskich oddziałach Muzeum Morskiego fot. NNM

Podziel się:

Oceń:

Tegoroczne wakacje w Narodowym Muzeum Morskim rozpoczną się 4 lipca i potrwają do 26 sierpnia. Muzealnicy przygotowali dla młodych gości i ich opiekunów szereg zajęć edukacyjnych, opartych o fascynujące zbiory i wystawy instytucji.

Zajęcia, zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych, będą odbywać się od poniedziałku do piątku, również w oddziałach NMM w Tczewie. Co przygotowały konkretne oddziały muzeów?

 

Centrum Konserwacji Wraków Statków

 

ul. Paderewskiego 24

Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela 10:00-16:00

  • (Pod)wodny świat akwareli. Co kryje się pod wodą? Czy możemy to sprawdzić jedną z łodzi znajdujących się w Centrum Konserwacji Wraków Statków? Przekonajmy się! Na zajęciach poznamy podwodny świat… wyobraźni! Zobaczymy znajdujący się w konserwacji batyskaf, poznamy tajemnice bałtyckich wraków, sprawdzimy, czy łatwo steruje się podwodnym robotem i stworzymy pamiątkową wakacyjną pocztówkę metodą wodnych farb - akwareli

TERMINY: od 4 lipca do 26 sierpnia, poniedziałek - piątek, godz. 10:00 i 13:00
rezerwacja zajęć: [email protected]
cena: 9 zł / osoba

 

Muzeum Wisły

 

ul. 30 Stycznia 4

Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela 10:00-16:00

  • Wakacyjne zwiedzanie z oprowadzaniem. Zwiedzimy Muzeum Wisły, poznając XIX-wieczny budynek dawnej fabryki, oraz zbadamy liczne ciekawostki z życia i pracy ludzi związanych z najdłuższą rzeką Polski

TERMINY: od 4 lipca do 26 sierpnia, poniedziałek - piątek, godz. 10:00 i 11:30
rezerwacja zajęć: [email protected]
cena: 9 zł / osoba

  • Taaka ryba! Czy wiersze tworzą tylko poeci? Dlaczego serce znajduje się w sieci? Do czego rybakom służyły raki? Po co na sieci wiszą pływaki? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie zwiedzania wystawy czasowej pt. „Człowiek i rzeka. Rybołówstwo na dolnej Wiśle”. W trakcie zajęć wykonamy pamiątkową, kolorową rybkę, którą poprosimy o spełnienie Waszych życzeń!

TERMINY: od 4 lipca do 26 sierpnia, poniedziałek - piątek, godz. 10:00 i 11:30
rezerwacja zajęć: [email protected]
cena: 9 zł / osoba

Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe