Zmiana organizacji ruchu w Pelplinie. Utrudnienia potrwają do końca roku

  • 01.07.2022, 07:00
  • pelplin.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Zmiana organizacji ruchu w Pelplinie. Utrudnienia potrwają do końca roku fot. pelplin.pl

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Pelplina i osoby z okolicznych miejscowości mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Nastąpiła bowiem zmiana organizacji ruchu, która utrzymywać się będzie do końca roku.

Od piątku, 1 lipca w Pelplinie zmienia się organizacja ruchu. Ma to związek z przebudową kilku ulic, o której mówił wczoraj na naszej antenie Prezydent Pelplina, Mirosław Chyła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W związku z planowanym rozpoczęciem robót budowlanych związanych z inwestycją: Budowy i przebudowy ul. Bielawskiej i Okoniewskiego w m. Rożental wraz z przebudową skrzyżowania ul. Bielawskiej, Limanowskiego, Pasierba i ul. KDL od dnia 01.07.2022 r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na czas prowadzonych robót budowlanych. Całkowicie zamknięte dla ruchu pojazdów zostanie skrzyżowanie ulic Pasierba, Limanowskiego i Bielawskiej.

Ruch pojazdów o masie przekraczającej 5 ton w kierunku Kulic prowadzony będzie poprzez Obwodnicę Pelplina, a następnie ulice Sambora i Kościuszki.

Ruch pojazdów osobowych z kierunku Starogardu w kierunku Kulic prowadzony będzie przez ul. Starogardzką, Mestwina i Kościuszki.

 

Najprawdopodobniej wspomniana organizacja ruchu obowiązywać będzie do końca tego roku.

 

fot. pelplin.pl

pelplin.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe