Oblicza pieskiego życia

  • 05.02.2018, 17:49 (aktualizacja 05.02.2018, 18:15)
  • Barbara Jackiewicz, Radio Tczew
Oblicza pieskiego życia SM Pelplin / OTOZ Animals Tczew

Podziel się:

Oceń:

Co może się przydarzyć najlepszemu przyjacielowi człowieka, wiedzą tylko one. Psy, najwierniejsze zwierzęta towarzyszące ludziom, nie zasługują na porzucenie lecz na kochający dom i odpowiedzialnego właściciela.

Dzisiaj na ul. Mickiewicza w Pelplinie znaleziono niedużego trójkolorowego pieska, który trafił pod opiekę Straży Miejskiej. Jak poinformował nas komendant Andrzej Lewicki, na ogłoszenie umieszczone na stronie miejskiej i na Facebooku szybko odpowiedział właściciel zguby i sprawa zakończyła się szczęśliwie.

Mniej szczęścia ma piesek o wdzięcznym imieniu Janusz, który został porzucony w rejonie dworca kolejowego, o czym opowiedziała Karolina Sobaszkiewicz z tczewskiego schroniska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Długo już leżał, bo był bardzo zmarznięty, strasznie się trząsł, ale jak zobaczył człowieka to od razu przybiegł na ręce. (Karolina Sobaszkiewicz, OTOZ Animals Tczew)

Właściciele chcieli go oddać już w ubiegłym roku, ostatecznie porzucili zwierzę obok torów. Psiak jest typowo domowym, niedużym i bardzo energicznym, nauczonym czystości kundelkiem. Źle znosi schroniskowy zgiełk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uwielbia wszystkich, bardzo chciałby już iść do domu, jest zaszczepiony, zaczipowany i gotowy do adopcji.

Piesek Janusz czeka na nowy dom w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals przy ul. Malinowskiej w Tczewie. Odpowiedzialne osoby, które chcą mu zapewnić szczęśliwy dom, mogą skontaktować się telefonicznie: 58 531 96 56 lub e-mailowo: [email protected]

Więcej zdjęć Janusza znajdziesz >TUTAJ<

Barbara Jackiewicz, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe