Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Tczewie

  • 01.07.2022, 23:06
  • Redakcja (oprac. Barbara Jackiewicz)
Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Tczewie mat. prasowe gov.pl

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 2 lipca ok. godz. 15:00 premier Mateusz Morawiecki odwiedzi nasze miasto.

Jak przekazał nam dział promocji Urzędu Miejskiego w Tczewie, w sobotę 2 lipca ok. godz. 15.00 do Tczewa przyjedzie z wizytą premier Mateusz Morawiecki.

Będzie to okazja do spotkania się z władzami samorządowymi oraz mieszkańcami. Premier przebywać będzie w naszym mieście około godziny, a spotkać z nim można się przy obelisku na skwerze Bohaterów Szymankowa (ul. Jana z Kolna) w pobliżu Bulwaru Nadwiślańskiego.

Redakcja (oprac. Barbara Jackiewicz)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 02.07.2022, 08:42
i co most niezgody buduje te pan premier buja buja szuka poplecnika od a do piskli skomli rzeczewo oszukuje gada i wciska kiit oj zadymy chyba nie chce ? radosnego spotkania SKOM -skomplikowana wizyta tczew od nowa czeka na....populizm ministerialny -PISTON,pisz..RIOT into.....idziemy z kwiatkami czy ja j

Pozostałe